Історія підприємства

  Державне спеціалізоване підприємство «Чорнобильський спецкомбінат» було засновано наказом міністерства надзвичайних ситуацій №1086 від 09.12.2010 р. з метою підвищення ефективності управління державним майном та оптимізації суб’єктів госпадорювання, які належать до сфери управління МНС та підпорядковані державному департаменту — Адмінстрації зони відчуження та зони безумовного (обов’язкового) відселення.

 

  До нового складу ДСП «Чорнобильський спецкомбінат» у якості виробничих структурних підрозділів увійшло 10 комплексів, 2 центри, служби, лабораторії, бюро та самостійні відділи.

 

 

  На момент створення ДСП «Чоронобильський спецкомбінат» був правонаступником функцій , майнових прав і обов’язків ДСП «РУЗОД», ДП «Чорнобильсервіс», ДП «СБК», ДСНВП «Екоцентр», ДСКП «Чорнобильська Пуща», ДСВКВП «ЧВЕ», а також ДСП «Комплекс» у частині отриманих прав і обов’язків останнього щодо виконання функцій з дезактивації радіаційно-забруднених матеріалів.

 

  Метою діяльності підприємства є підтримка бар’єрної функції зони відчуження і відселеної частини зони безумовного(обов’язкового) відселення та мінімізація впливу цих територій на населення та довкілля.

Iconic One Theme | Powered by Wordpress